Astrologův pátek 26.5.2023 – Čas kaštanů

V čase kvetoucích kaštanů kvete a voní všechno co může. Venuše v Raku v sextilu s Uranem v Býku nás upozorňují na vše hezké, zajímavé a žádoucí. Vnímáme, že se tak děje jen pro teď, pro tuhle chvíli a slibujeme si, že si to budeme dlouho pamatovat. No slibu by měly končit naplnění a tady se tak stane jen tehdy, pokud je slib v korelaci s tím, jak žijeme. Znáte to, odměna přijde za celkový dojem, za dlouhodobý výkon, za přesvědčivě projevení kvalitu.

I my se můžeme cítit jako bychom byli v jednom kole. Podnětů je mnoho a je potřeba si v nich udělat pořádek. On se nastolil tak jako tak na konci víkendu s kvadrátem Slunce se Saturnem. Teď ještě vládne rozjuchanost a jisté uvolnění. Nevíme sami proč, ale tušíme, že za to mohou aspekty, které toho moc nevyžadují, ale mnoho slibují. Z nich je potřeba zmínit pomalu končící sextil Slunce s Marsem.

Jiné je to samozřejmě tam, kde cítíme odpovědnost a nutnost komunikovat, tam škodí kvadratura od Marse, Luny a Lilith že Lva k Uranu a Merkuru v Býku. I ti z nás s planetami v Býku cítí zvýšenou náročnost. Něco je za dveřmi a nejsou připraveni.

Tématem dneška tak jsou povinnosti a svoboda, úkoly a samostatnost, tíže a uvolnění. Každý z nás uvidí, kolik si toho naordinoval. Ukazuje to na styl jednání.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...