Autosalon 20: Dovolená se blíží, test rozdílných aut v terénu Chorvatska

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 18. května ve 20.15 na Prima COOL.

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Všechno zdražuje, vláda chystá škrty, takže žádná dovolená u moře? Pořad Autosalon to nevidí tak černě, protože ví, jak na takové cestě hodně ušetřit! Vezmeme tři rozdílná auta – nové, naftové SUV Hyundai Santa Fe, elektromobil Tesla a bazarový Saab 9-5 a uvidíme, které na Jadran dojede nejrychleji a s nejnižšími náklady. Zároveň dáme spoustu tipů, jak kde co nakoupit a co s sebou určitě nevozit, abyste nedostali za hranicemi tučnou pokutu. Speciál o cestování na dovolenou do Chorvatska bude proto dobré pozorně sledovat od začátku do konce!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!