Pavel Březina slaví své kulatiny novým songem Mezi řádky. Oslovuje v něm své mladší já

Pavel Březina, profesně nejmladší člen skupiny Olympic, kde hraje na klávesy, představuje ke svým 50. narozeninám svůj nový videoklip. Autorská písnička s názvem „Mezi řádky“ je Pavlovo ohlédnutím  do minulosti. Zpěvák se ponořuje do svého nitra a oslovuje své mladší „Já“, aby mu pomohl překlenout nástrahy života, která ho čekají.

Videoklip: youtube.com/pavel-brezina-mezi-radky

Pavel Březina dodává: „Jde o takové uzdravení „vnitřního dítěte“, které je součástí každého z nás. Má přístup k těm nejcitlivějším emocím, které se v nás v průběhu života nashromáždily. Právě tyto zakleté emoce z minulosti nám brání žít plně v současnosti.“

Na nahrávce se podíleli členové skupiny Olympic, se kterými oslaví na podzim v pražské Lucerně neuvěřitelných šedesát let působení na scéně. „Jsem moc rád, že kluci spolupráci přijali. Jsou to profíci každým coulem a k tomu i skvělí kamarádi“ říká Březina.

Ve videoklipu se objevují výjevy z Březinova dětství, kdy cvičil na klavír, hrál fotbal, šachy či lezl po stromech. Malého Pavla hraje šestiletý Jakub Šmejkal. „Malého Kubíčka jsem si vybral proto, že je mi podobný a je to i stejný rošťák, jakým jsem byl kdysi i já. Teď už nezlobím…“ dodává s úsměvem Pavel Březina.

Foto: Jiří Vrkoslav

You may also like...