Překonejte stres a úzkosti. Rehabilitační klinika Malvazinky poskytuje psychoterapii zdarma

Náročné období především v posledních dvou letech, ale i v posledních měsících, se podepsaly na každém z nás. I proto poskytuje Rehabilitační klinika Malvazinky psychoterapeutickou poradnu zdarma a podává tak pomocnou ruku těm, kteří bojují se stresem a úzkostmi.

V náročných chvílích je v pořádku si říci o pomoc. Rehabilitační klinika Malvazinky poskytuje pacientům a zájemcům o psychickou pomoc v nelehkých životních situacích a křehkých obdobích služby psychoterapeuta zdarma. Do konce června tak mohou lidé oslovit odborníka, který poskytuje komplexní poradenství pro nejrůznější oblasti života různým věkovým skupinám.  

Další náplní konzultace je dlouhodobá podpora duševního zdraví jedinců a porozumění dané situaci, proč se zrovna děje to, co se děje, a jaká jsou možná řešení. Je také důležité, aby se pacient vyznal ve svých pocitech a zorientoval se v příčinách prostřednictvím důvěrného rozhovoru s terapeutem.  

A v čem tedy spočívá psychoterapeutická poradna na Malvazinkách?Základním prvkem naší metodiky je rozhovor a jednání. Otevřená komunikace a společná analýza různých řešení pomohou k tomu, aby naši pacienti nalezli vnitřní klid, vyrovnanost a naději na lepší zítřky. To všechno má za cíl pozvednout jejich sebevědomí a vyrovnat se s vlastními obavami,” říká psychoterapeutka Mgr. Eva Gerlachová, MBA. Spolu s ní působí na klinice psychoterapeutka Mgr. Kateřina Morávková.  

Zájemci získají první psychoterapeutickou konzultaci zcela zdarma, druhou se slevou 50 % z ceny. Následné konzultace jsou zpoplatněny podle platného ceníku, a to 1000 Kč za sezení. K psychoterapeutkám, které jsou k zastižení v budově Zámečku Malvazinky se lze objednat přímo na hlavní recepci, telefonicky na čísle +420 251 116 600, nebo e-mailem: recepce.a.rkm@mediterra.cz

You may also like...