The Bistro v Londýnské otevírá své patio

Londýnská ulice mezi I.P. Pavlova a Náměstím Míru skrývá gastronomický klenot. Je jím The Bistro. Zvenku nenápadný podnik je u nás bezpochyby unikátem. Pozoruhodný výběr vín, který doplňuje vytříbené tapas. Elegantní pojetí večera, kde čas ubíhá pomalu a nikdo nikam nespěchá.

Novinkou sezony je otevření patia v moderním duchu. Došlo k přestavbě a patio je nyní plné květin a světla. Útulná a klidná oáza ve městě. Další novinkou je gril, na kterém se budou připravovat jednotlivé suroviny tvořící následně tapas. Grilovaná paprika či brambory v popelu se rozhodně v sezónní nabídce objeví. Ta se bude měnit velmi flexibilně v závislosti na dostupnosti daných surovin. Nadcházející měsíce jsou velmi úrodné, a to se projeví v nespočetném množství tapasů, které budou všechny dotažené k dokonalosti a podávané neotřelým způsobem. Je opravdu na co se těšit.


Se sklenkou vína je patio v The Bistro skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit večer na vzduchu, v klidu, beze spěchu a v doprovodu vymazlených tapas. The Bistro je podnikem, kde to chutěmi a emocemi žije.

You may also like...