Astrologova středa 16.7.2025 – Luna připomene
Středa by mohla být snadná. Velké úkoly nás zatím nečekají a tak se můžeme soustředit na ty malé, naše a nebo na záležitosti dobíhající.
Luna v Beranu zejména v první půlce dne v konjunkci se Saturnem i Neptunem v Beranu totiž vtipně připomene události minulého týdne a zejména víkendu. Těm, co by chtěli tak jako náhodou zapomenout, připomene, že se ví. Dál tak můžeme se zabývat svým obrácením na jinou náladu a do nových životních postojů i ambicí. Tak jako tak uvítáme novinky a nově podané dost staré záležitosti.
Měl by nás zajímat Merkur ve Lvu. Během víkendu se opět chystá do retrogradity a aktuálně už stojí na místě. Dobré vědět pro různé zařizovačky, plány, komunikaci a vztahy. Nebude se to chtít moc posunovat dopředu a každá naše iniciativa je vítaná. Počítejme s prodlevami a s tím, že co si nezařídíme, to nemáme.
V pátek bude přesný sextil Venuše – Merkur, tam se mohou zhodnotit naše postoje, hodnoty, kvality a lásky právě vlivem toho stacionárního Merkuru. Mohou to být pro nás dveře do nových míst.
Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/astrolog.ondrej.habr