Astrologova neděle 24.7.2022 – Den pesimisty i optimisty

Dnešek bude poněkud složitý den. Najdeme tu dva kvadráty, které nejsou příjemné. Venuše v kvadratuře s Jupiterem ukazuje na přízemní a vůbec ne velkorysá řešení, jež se budou nabízet a budou využívána. Také aspekt ukazuje na pocity ublíženosti a křivdy. A chuť napravovat nerovnoprávnost vlastními ne úplně spravedlivými cestami. Den tak může být svědkem účelových řešení. Ale také dobře půjdou kompromisy. A dobře uvidíme na to, co si můžeme dovolit a co ne. Dobře odhalíme pesimisty a pesimismus ve svém okolí, všude tam, kde není dost nadšení, bude váznout posun a pokrok.

Druhý nepěkný aspekt je kvadratura Merkuru a Marsu. Tady půjde o špatný odhad nejen vzdálenosti 🙂, ale také situace a možností. Kolem tohoto aspektu se budou motat záležitosti jako majetek a zacházení s ním. Raději nic takového nezkoušejme. Na úvod času Lva dostaneme několik příležitostí, kterak si poladit sebevědomí. Aspekt prospívá tomu, když někdo chce říct něco více i méně důležitého od plic. Přesto půjde dobře rozebírat. A analyzovat.

Měli bychom vylovit nějaký dobrý optimistický aspekt. Dobrá, což sextil Luny s Merkurem a sextil Luny s Jupiterem. Možná nám tato konstelace vylepší obraz jinak zaťatě poklidné letní neděle. (Jsme už ve třetině léta). Konstelace rozproudí o oživí komunikaci, přesuny, pohyby a sdílení. A také se zdá, že si nebudeme až tak brát k srdci to, co se bude dít a budeme si umět vytvořit odstup. Možná se tak budeme umět poučit z nabytých zkušeností.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...