Česká kancelářská platforma IceWarp Epos integrovala ChatGPT

Výhod umělé inteligence mohou nově využívat uživatelé české kancelářské platformy IceWarp Epos, která je alternativou vůči globálním službám Microsoft 365 a Google Workspace. Součástí pravidelného podzimního updatu je totiž integrace ChatGPT pro úpravy a vytváření textů či generování odpovědí. Kromě toho IceWarp Epos ode dneška nabízí novou funkci odložení odpovědí na konkrétní e-maily na později, zavádí předsálí pro účastníky videokonferencí, či urychluje migraci účtů Microsoft 365 na IceWarp a vylepšil také svoji mobilní aplikaci.

 Chytrý asistent na bázi AI

„Umělá inteligence pomáhá zlepšit efektivitu práce a šetří čas. Proto jsme do našeho WebKlienta integrovali ChatGPT, který lze využívat u e-mailů, TeamChatu či při tvorbě textů. Podmínkou je vytvoření účtu u OpenAI a získání klíče, jehož prostřednictvím uživatel povolí používání ChatGPT na naší platformě,“ říká Adam Paclt, generální ředitel společnosti IceWarp. Povolením ChatGPT zároveň uživatel souhlasí s tím, že IceWarp již nenese odpovědnost za ochranu dat sdílených s třetími stranami. ChatGPT lze využívat pro odpovídání na otázky, generování nápadů, získávání personalizovaných doporučení či pro neformální konverzaci.

S pomocí ChatGPT lze v IceWarp Epos vytvářet gramaticky správné a výstižné texty s vhodným sentimentem a přesnými informacemi. Chytrý asistent dokáže také shrnout klíčové informace z dlouhých e-mailů, přeložit zprávy z více než 100 jazyků nebo naformulovat rychlou odpověď. ChatGPT umožňuje také chatovat v reálném čase se zahraničními uživateli v různých jazycích, protože zvládá konverzaci textově překládat v reálném čase. U textů už není nutné kopírovat původní obsah a vkládat ho do online překladačů, ChatGPT ho zvládne přeložit v původním okně prohlížeče.


Nová funkce Odložení e-mailu na později

Chytrý asistent ale není jedinou novinkou podzimní aktualizace platformy IceWarp Epos. Velmi užitečná je nová funkce Odložení e-mailu na později, která umožňuje udržovat přehled v doručené poště a upřednostňovat zprávy, na které je nutné odpovědět bezodkladně. U všech doručených zpráv si uživatel může nastavit, zda se mu mají zobrazit později (a kdy). Poté na ně může odpovědět. Ve filtru doručených zpráv mu tak zůstávají jen ty, které je třeba vyřídit co nejdříve, aniž by musel složitě vyhledávat mezi všemi obdrženými e-maily.

Videokonference získaly nový režim lobby, který představuje virtuální předpokoj pro pozvané účastníky schůzky, v němž mohou čekat na začátek konference. Organizátor schůzky si tak ještě před jejím zahájením může zkontrolovat, kdo se na ni hlásí a vybrat, koho skutečně do videokonference pustí. „Zvyšuje se tak bezpečnost uživatelů a zabrání se tak průniku nezvaných hostů,“ vysvětluje Adam Paclt ze společnosti IceWarp.

Migrace z Microsoft 365 je mnohem snadnější

„Zásadní novinkou je nová funkce automatické migrace z Microsoft 365 na IceWarp Epos, která využívá IceWarp API a pomáhá tak administrátorům snadněji převést uživatelská data z účtů v Microsoft 365 na IceWarp. Dokážeme migrovat veškerý obsah s výjimkou Microsoft Teams,“ upozorňuje generální ředitel společnosti IceWarp Adam Paclt. Aktualizací prošla také mobilní aplikace IceWarp, která inovovala funkci Poznámky, má přepracovanou navigaci a také úvodní stránku. Mobilní verze IceWarp už nemůže být jednodušší.

Podrobnosti o zapojení ChatGPT do platformy IceWarp Epos naleznete zde: icewarp.cz/product_ai

You may also like...