7krát3 vydává nový singl Headphones zároveň s remixovou verzí

Zpěvák a producent 7krát3 není troškař. Vydává v produkci Romana Holého nový singl Headphones a o pár dní později jeho remixovou verzi. K oběma navíc nachystal luxusní videoklipy. V prvním z nich se ujal hlavní role Honza Cina, druhý má ve svém fokusu přímo 7krát3. O režii obou videoklipů se postaral Benjamin Buttler.

Originální verzi singlu Headphones produkoval Roman Holý (Monkey Business, J.A.R.): „Roman mi jednou sám volal, aby mi řekl, že dělám dobrou hudbu a taky že má ze mě radost. Kdybych prý cokoliv potřeboval, mám se ozvat. Zajel jsem po pár týdnech k němu do studia v Sušici. Tam jsme se probírali stovkou jeho beatů, které měl v šuplíku. Vytvořili jsme základ songu Headphones a rozhodli se, že ho dovedeme do konce. Byla v tom ta měkkost, kterou máme oba rádi,“ vysvětluje 7krát3.

Ze spolupráce má radost, jde o vysněnou záležitost, v kterou nedoufal: „Vždycky jsem cenil Romanovu důmyslnost v hudbě a všechno, co vydával, jsem bral a beru jako absolutní top. Kdyby mi tenkrát někdo řekl, že přijde moment, kdy budu mít možnost s Romanem tvořit, neuvěřím tomu,“ dodává. Je důležité doplnit, že na tracku se podíleli také skvělí hudebníci, se kterými Roman Holý spolupracuje. Mezi nimi kytarista Míra Chyška, Tereza Černochová a Matěj Ruppert. 

Velkou porci pozornosti si zaslouží nostalgický černobílý videoklip v hlavní roli s Honzou Cinou, který s křehkostí a nenuceností vypráví svůj příběh. Jeho námět vzešel ze společných vizí a nápadů s režisérem Benjaminem Buttlerem. 

Do veselejšího a víc rave beatu se posunula skladba díky remixu od Mr. Moustache. Jde o českého producenta, který žije v Los Angeles. Jeho hudební vkus a ten 7krát3 se před časem propojil a od té doby jsou spolu v kontaktu. „Poslal jsem mu track Headphones a on mě záhy prosil o možnost udělat na song remix. Za pár dní mi poslal tuhle bombu a já jsem si řekl, že tohle není remix, ale druhá plnohodnotná verze songu Headphones,“ vysvětluje 7krát3. K téhle verzi skladby natočil opět s Benjaminem Buttlerem studiový videoklip, jehož základy stojí především na unikátním light designu kombinujícím hned několik výrazných efektů. Remix a videoklip k němu vychází 28. 2. 
 
7krát3 je český zpěvák a producent. Jeho devízou jsou do posledního detailu promyšlené texty, které si hrají s nadsázkou i upřímností, a beaty s přesahem do R&B a popu. Svůj debutový singl Promiň vydal v květnu 2019. Lehce provokativní klip k této písni vzbudil velký ohlas a 7krát3 se rázem ocitl v hledáčku hudebních fanoušků. Za klip byl nominován na hudební ceny Anděl. Následovaly další hity jako Tygrovanej sprej, Brko a deka nebo Boh Dal Love. V roce 2020 vydal celé EP s názvem I. O rok později získal Cenu Anděl v kategorii Sólový interpret roku. Na konci roku 2021 ukončil svou činnost label BiggBoss, 7krát3 je od letošního roku pod vydavatelstvím Championship Music, které mu zajišťuje 360 management. 

You may also like...