Adam Mišík je v novém vizuálu ve svém vlastním Stínu

Další písní z prosincového alba 2.0, která právě dostala vizuální podobu, je skladba Stín. Po veleúspěšném klipu PROUD, na kterém featuje Dorian a má už přes 2,3 milionu zhlédnutí na YouTube a Ty se díváš se Sofianem MedjmedjemSKiNNY BARBEREM, opět přichází s temným černobílým vizuálem. Píseň fanoušky utvrzuje v Adamově textové i hudební vyzrálosti, a skvěle tak zapadá do celé desky. O video se postaralo mladé tvůrčí trio Jan Ruttner, Petr Vlček, Jakub Salavec a za produkcí stojí Lukáš Chromek. Autorem textu je jako u téměř celé desky sám Adam Mišík.

Temná popová zpověď s melodickým a úderným beatem podpořená vizuálem, je bezpochyby dalším puzzlem zapadajícím do alba. Na klipu se podílelo tvůrčí trio Ruttner, Vlček, Salavec, kteří s Mišíkem chystají i další videoklipy do alba. Těch se dočkáme v průběhu jara.

Adamovi trvalo pět let, než se ukotvil ve zvuku a skladbách, do kterých postupně dozrával. Proto jsou na desce 2.0 slyšet nejrůznější vlivy, jež Adama provázely. Sám svou tvorbu komentuje slovy: „Nikdy mi nešlo o kvantitu, ale o to, abych přišel s něčím, co bude znít trochu jinak než všechno ostatní. Chtěl jsem zkusit něco jinak a nejít po všem hned prvoplánově. A rozhodně jsem nechtěl, aby deska byla produkčně monotónní, a tak jsem se spojil se všemi producenty, kteří mě kdy zvukově inspirovali.“

Na Adama se mohou fanoušci těšit na jaře, kdy bude společně se svou kapelou hostem druhé poloviny jarní Mirai Tour.

You may also like...