Adventní trhy a svařák na Míráku

Začíná adventní čas, a to znamená jediné. Vyhlášené trhy na Míráku, kde nechybí nepřeberné množství ručně dělaných produktů, otevírají své brány. Ozdoby, knihy, věnce, svíčky, cukroví a mnoho dalšího je zde ke koupi a kochání. Stačí se jen zastavit a užít si pravou atmosféru adventu.

V tomto rozpoložení člověku chybí ke štěstí pouze něco k zakousnutí a možná ohřátí. Dobrým tipem je v Londýnské ulici The Bistro. Kosmopolitní podnik, kde vládne tapas a víno. Ideální kombinace k procházce po trzích. Zaskočit na skleničku v teple doplněnou nepřeberným množství tapas inspirovaných celým světem. Co takhle Uzené kachní prso se salátem z čočky beluga s malinovým vinaigrettem nebo bestseller Smažené krevety s japonskou majonézou.


„Vybere si každý. Jsme podnikem, který vítá na skleničku, jedno tapas nebo lahev vína a tapasovou symfonii. U nás nic není předem určené. Signature našeho podniku je především hřejivá atmosféra, která si neopakovatelná. Kosmopolitní podnik plný emocí se jen tak v našich končinách nevidí,“
dodává majitel Yurij Kolesnik. Kromě bílého, červeného či perlivého vína The Bistro představuje svůj skvostný svařák. Receptura je domácí a tajná. Kvalitní hřejivý nápoj plný chutí z vyváženého koření je fantastický a lepší v Praze neochutnáte.

Pokud budete mít cestu na vánoční trhy na Náměstí Míru, nezapomeňte se přijít potěšit, najíst a zahřát do The Bistro. Otevírá v 17h od úterý do soboty. Hřejivý adventní čas všem!

You may also like...