Anagenese Pure Défense od Orlane podporuje trend přirozenosti

Všechny aspekty života v eco friendly stylu. Vpusťte do svého života kosmetickou novinku zářivé péče inspirované přírodou. V jednoduchosti je krása. Toto úsloví platí už dlouhé roky, a vůbec na něm není co měnit. Značka Orlane Paris přichází s novinkou, která splňuje požadavky na přirozenost, ekologickou odpovědnost a je vhodným doplňkem zdravého životního stylu.

Novinka značky Orlane Paris ochraňuje pokožku před nepříznivými vlivy znečištěného životního prostředí. Celá receptura krému je inspirována přírodou, je velmi stručná a vychází z trendu přirozené krásy. Jedinečnou účinnou látkou přípravku je všedobr horský, roky známá rostlina, která se sklízí v čisté přírodě alpských vrcholků. Díky účinné látce získávané ze všedobru krém zklidňuje a zmírňuje pocity podráždění, hydratuje vysušenou pokožku, podporuje regeneraci pleti poškozené znečištěním. Omezuje vznik vrásek a jemných linek.

Přípravek je určen pro ženy, kterým je blízký současný trend přirozenosti a ekologické odpovědnosti – těm, kterým není lhostejné zdraví své pokožky, chtějí ale i své rodině nabídnout péči v bio kvalitě a přirozenost je pro ně důležitá.

Krém Anagenese Pure Défense byl oceněn certifikátem ECOCERT, označujícím biokosmetiku vysoké kvality. Aby výsledná snaha o zdravý životní styl byla dokonalá, přípravek je balen do kelímku z recyklovatelného materiálu.

Používejte Anagenese Pure Défense krém pro večerní masáž obličeje. Jak na to? Nahřejte si ruce, do konečků prstů si vetřete krém a v klidu provádějte následující kroky. Nejprve si dlaně přiložte na odlíčený obličej a bez velkého tlaku je suňte pomalu vzhůru. Až k uším. Také se věnujte spánkům. Krouživými pohyby si vtírejte krém do této partie, vždy po směru hodinových ručiček a vyhněte se jakémukoli tlaku. V okamžiku, kdy skončíte s masáží spánků, roztírejte si dlaněmi krém z čela do levé a pravé strany, jako byste tímto způsobem chtěla z hlavy dostat všechny starosti. Právě tato masáž zlepšuje cirkulaci krve, prozáří obličej a správně zvolený přípravek dodá pokožce přesně ty výživné látky, které potřebuje.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.

You may also like...