Anna K. chystá dva výjimečné jarní koncerty a křest CD Údolí včel

Oblíbená zpěvačka Anna K. nedávno oslavila 30 let na hudební scéně a po 6 letech vydala nové album Údolí včel, které sklízí nadšené ohlasy jak fanoušků, tak i hudebních kritiků. Album, obsahující 9 autentických skladeb plných citu, i tentokrát napsal partner Anny K., kytarista Tomáš Vartecký. Spolupracovali na něm šest let v různých životních etapách. Rodilo se postupně v jejich domácím studiu ve Vraném nad Vltavou.

A protože 30. výročí na hudební scéně a nové album jsou pořádné důvody k oslavě, rozhodla se zpěvačka uspořádat hned dva velké jarní koncerty, které se nebudou opakovat. První proběhne 25. 4. 2024 v pražském Foru Karlín a druhý 27. 4. 2024 v brněnském Sonu.

Fanoušci se můžou těšit na dva výjimečné večery, během kterých Anna K. představí nové písničky a zároveň album také pokřtí.

„Údolí včel je taková moje láskyplná výpověď. Je to velmi osobní album plné životní pravdy, prožitků. Je o síle vztahu, síle lásky. A já už se nemůžu dočkat, až mé milované album představím živě svým fanouškům,” těší se Anna K, která během těchto dvou koncertů odhalí i zbrusu novou kolekci merchandise.

Vstupenky na pražský a brněnský koncert jsou v prodeji v sítích GoOut a Ticketmaster. K dispozici jsou místa na sezení i na stání. Na pražský koncert je možnost zakoupení VIP vstupenek.

You may also like...