ANSON’S otevřel v Arkádách Pankrác svou další prodejnu, čtvrtou v regionu CEE

V pražském nákupním centrum Arkády Pankrác otevřel svou druhou prodejnu řetězec pánské módy ANSON’S, který tak navazuje na úspěšný vstup německého prodejce na český trh v loňském roce. Kromě dvaceti prodejen na německém trhu ANSON‘S úspěšně operuje s dalšími čtyřmi prodejnami také v Chorvatsku, Rumunsku a České republice. 

Multibrandový ANSON’S, jenž je součástí rodinného podniku Peek & Cloppenburg, se zaměřuje na oblíbené pánské brandy jako Hugo Boss, Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger nebo JOOP!. Tyto mezinárodní top značky se tu setkávají s exkluzivními brandy jako Review či Jake*s, které vznikají od návrhu po výrobu a distribuci pod jednou střechou společnosti.

Máme velkou radost, že se nám v regionu východní Evropy daří úspěšně rozvíjet a nyní tak můžeme otevřít naši již druhou prodejnu ANSONS’S v České republice a čtvrtou v regionu CEE. I přes náročnou situaci na trhu směřujeme vpřed a plánujeme další rozšíření našich prodejen a rozvoj našeho obchodu,“ říká Hans-Peter Pichler, regionální obchodní ředitel společnost Peek & Cloppenburg, pod níž ANSON’S spadá.

Díky snadné orientaci v pražské dvoupodlažní prodejně na Pankráci s rozlohou 1500 m2, která dává prostor vyniknout pánské módě v moderním a industriálním designu prodejny, tu každý zákazník rychle najde vše, co potřebuje, ať už jde o formální či volnočasové oblečení, sport či obuv.

Zákazníci se během otevíracího víkendu, který začíná 26. října, mohou také těšit na řadu speciálních nabídek, které si pro ně připravil tým ANSON’S na Pankráci. Součástí bude také doprovodný program v podobě DJ, služeb barbera, nabídky osvěžujících drinků a dalších specialit. Navíc od 26. do 30. října získávají stávající i noví členové věrnostního programu exkluzivní 20% slevu na celý sortiment.

ANSON’S Herrenhaus KG je maloobchodní prodejna textilu založená v roce 1989 v Düsseldorfu. Společnost je součástí skupiny Peek & Cloppenburg s 20 obchody v Německu a dalšími čtyřmi v regionu CEE (Rumunsko, Chorvatsko a Česká republika), v rámci Německa patří k největším maloobchodním prodejcům pánského oblečení.

You may also like...