Astrologova neděle 1.8.2021 – Oslavy na půl plynu

Překonali jsme obtíže, prošli jsme si včerejší nelehkou kvadraturou Slunce a Luny a můžeme se začít rozhodovat v tom, jak dál. V minulých dnech přišlo poměrně dost podnětů, vyhodnocovali jsme je především ve formě emocí a akceptace či odmítnutí jejich působení. Dnešní Luna v Býku už nás vede samospádem, jdeme motivováni pocity tou nejsnazší cestou. Zdá se, že jsme si také dovolili si užít to, co máme nebo můžeme snadno získat.

Ale samozřejmě odsud až posud, stále funguje kvadratura Marse a Lilit a tak ještě pro nás platí obavy z projevení se, zahájení, prosazení, obnovení a to, co bychom chtěli udělat, v nás stále může dřímat nebo jen nesměle vystrkovat růžky kontrolováno obavami.

Pokud jde ale o věci a záležitosti jednoduché, zdánlivě bez hlubšího významu, o události, kt. nás stabilizují ve společnosti, mezi lidmi, kteří jsou pro nás příjemní a inspirující, tady se fantazii v setkávání meze nekladou. Typická nálada pro pořádání festivalů, turnajů, veletrhů, oslav narozenin (kdo je asi má jiný než Lvi, že?), prostě dostáváme prostor se ukázat. Konjunkce Slunce s Merkurem na 10. stupni Lva poskytuje také příležitost ke komunikaci, k projevení všeho, co bylo dosud skryto, nevyřčeno, případně zkresleno. Také lze znovu zopakovat a potvrdit to, co není jisto. Doba je na první pohled veselá, ačkoli víme, že zdaleka nejsme plně oddáni, otevřeni a jedeme v řadě procesů stále na dvě třetiny plynu kontrolujíce ručičku tachometru.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...