Astrologova neděle 17.10.2021 – Astropsychologie pokračuje

Dva hlavní punkty: Venuše v opozici s Lilith a Merkur v opozici s Chironem. K tomu Luna v Rybách v konjunkci s Neptunem.

Venušanská opozice bude s radostí zpochybňovat hodnoty, ale také to, čeho jsme dosáhli, případně cesty a způsoby, kterak jsme věci řešili. Zjistíme, že vše mohlo být lépe jinak a jindy. Aspekt ukazuje na to, že je potřeba zapracovat s našimi kvalitami, zjistit, co nás sytí a hlavně, co nám dělá radost. Popřemýšlejme nad vlastní radostí, jejími zdroji a projevy. Tento aspekt může vést i k nekontrolovaným výdajům a nehospodárnému utrácení.

Merkurická opozice nás zase podnítí k tomu, abychom zkoumali to, co jsme kdy komu řekli a jak jsme to provedli. Budeme řešit vztahy (jaké v nich máme postavení a pozice), sdílení (jak moc jsme s kým v kontaktu), případně způsoby komunikace (závislost na ní, zdánlivá potřeba řešit i to, co se vyřeší samo). Každopádně nedomlouvejme raději důležité věci, všechno do mrtě přepočítejme a nesnažme se pracovat na něčem vyžadujícím přesnost (zapomeňte na opravy hodinek). Aspekt nás vede k tomu, abychom si ujasnili, co nás zajímá a jak je daná věc, téma, proces nebo člověk pro nás významný.

Jestli jsou některý den na tapetě běžná témata, kt. se zabýváme jinak každodenně, tak je to dnešek. Můžeme tedy zlepšit své běžné osobní projevy a zjistit, co je vyvolává, řídí, podporuje nebo jim naopak brání.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...