Astrologova neděle 23.8.2020 – Nevynechat

Luna vejde odpoledne do Štíra. Skončí tak dopolední napětí, ve kterém se nám bude zdát, že bojujeme nejenom s vnější nepřízní, ale také i sami se sebou, s vlastní neschopností se potížím postavit.

Odpoledne skončí opozice Luny ve Vahách s Marsem a Lilit v Beranu i kvadrát Luny s Plutem a Saturnem v Kozorohu. Dopoledne budeme mít nejspíš pocit, že na nás opět a poněkolikáté sáhly studené pracky našich strachů, zejména těch, o nichž jsme si mysleli, že jsme se s nimi vypořádali. Nebudou do velké míry reálné. Budou nafouknuté. Tak moc expandované, jak je velká naše neschopnost zbavit nás dlouhodobých problémů či jak je velká naše nekompetence aspoň něco řešit. Nepříjemné momenty, že.
Odpoledne tedy pojedeme už pěkně sešupem s Lunou ve Štíru. Věci se budou dít. Zejména ty do té doby zadržované a zpomalované. Sextil Merkur – Luna pomůže našim plánům se nejen zdařit, ale do budoucna pěkně sesumírovat.

Součástí dnešního astrologického počasí bude nabíhající kvadratura pomalého Marsu s retrográdním Saturnem. Pomalu, strašně pomalu nám bude docházet, co je potřeba udělat. V některých momentech si budeme připadat, že je toho na nás moc. Nevyplatí se ale rezignovat nebo něco vynechat. Je na nás, abychom opravdu zvládli všechno, co bylo připraveno. Z nějakých důvodů je to důležité a později bychom to už těžko doháněli.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...