Astrologova neděle 30.8.2020 – Pracovní den

Dnešek bude o práci, pracovních aktivitách, zpracování situací, definování úkolů, přijmutí údělů. O aplikaci našich ideálů na jednoduché každodenní úkoly a úkony. O setkání vizí se hmotou. Ale také o potřebě se posunout ve svých procesech o kus dál, protože zůstávat na místě je aktuálně nebezpečné.

Takže práce a zase práce. napadnou nás všemožné aktivity a atakovat nás budou ty, co jsme si vymysleli i ty, které jsme neplánovali. Ale je to nezbytné proto, aby nadále naše nebe bylo blankytné. Dočasná tma, která se místy usadila, se sama neodporoučí, je potřeba jí poručit. V tom také tkví tajemství panenských tranzitů. Ta mají za úkol a pomáhají oddělit světlo od tmy, lásku od chladu, radost od smutku, progresivní od nefunkčního.
Dnes budeme zkrátka funkční, nebudeme chtít nic odkládat, což může být jak produktivní, tak neproduktivní. Každopádně budeme řešit vše.
Merkur bude v opozici s Neptunem (tady ty pracovní aspekty jsou celkem vidět), v nabíhajícím trigonu s Plutem (odtud ty stupňující se tenze). Slunce si nabíhá do trigonu s Uranem (a vidíme touhu vše řešit za každou cenu a pokud možno dokonale).
Luna bude ve Vodnáři působit jako silná touha osvobodit se od problémů. Během dne to bude harmonický proces, nicméně s přibývajícím časem se události budou dít stále razantněji a agresivněji až k přesné kvadratuře Luny s Uranem v nočních hodinách na sklonku dne.

Nejlépe začít se zásadními a těžšími záležitostmi hned zkraje dne a ty lehčí kusy si nechat na později. Hodně štěstí přátelé!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...