Astrologova neděle 31.7.2022 – Tak končí červenec

Tématem dne je napětí, nervozita, nejasná, ale všeslibná budoucnost, nabroušený intelekt, napjatá očekávání, nejistá sezóna, ale také i potřeba probrat, projít a vyjasnit si vše kolem nás i v nás.
Nedobře ten červenec končí, nevidíme klid, nemáme pohodu, není jasno. Ale pracuje se na tom! Mluví se, přemýšlí se, žije se naplno. Hledáme, jak spojit rovinu očekávání s rovinou reality.

V horoskopech to vidíme v konjunkci Mars – Uran na 19. stupni Býka. Přesná bude v úterý zhruba hodinu po půlnoci. Tenze tedy budeme muset vydržet a bude také třeba hledat východiska z labyrintů, do nichž jsme spadli.

Mnoho energie do horoskopu, ale i do nás pumpuje trigon Slunce – Jupiter (ten už je retrográdní), jsme plni nápadů, plánů, radostí a chceme se o to vše podělit. Najdeme k tomu odpovídající partnery a posluchače?

V kvadratuře ve Vodnáři s touto konjunkcí je Saturn a tak vidíme, že se chceme oddělit od minulosti, nastolit nový řád a sestavit nová pravidla. V některých případech vidíme, že není už ani cesta zpátky. Je totiž zasypaná.

V sobotu si zahrál svúj part Merkur, který ve Lvu byl v kvadrátu s oběma uskupeními. Tak jsme byli účastníky nebo aspoň svědky konfliktů, v nichž hrálo roli přesvědčení o sobě a vlastních řešeních i pohledech na svět, jež byly konfrontovány s tím, co probíhalo. S takovými nepříjemnými zkušenostmi tak vstupujeme do dalšího kola. Celkově tak budou události neděle velmi závislé na tom, jak ukočírujeme vlastní emoce a budeme umět sdílet své plány.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...