Astrologova neděle 6.11.2022 – Srovnání

Dnešní aspekty nás usazují na místo. Mnoho z nás hledá místo, kde by chtěli žít, kde by si přáli trávit čas, místo, na kterém by odpočívali a tvořili. Konjunkce Slunce, Merkuru a jižního uzlu ve Štíru po takovém místu volá. Někteří se klid a stabilitu pokusí najít v přírodě. Ideální den pro vyčištění hlavy nicneděláním nebo soustavnou a jednoduchou mechanickou aktivitou.

Mnohým z nás aspekt připomene něco, co bývalo a není. Vzpomeneme si na to, co není běžnou součástí života. Někteří budou vytrženi z rutiny běžného dne, nadechnou se, zamyslí, vzpomenou, se zavřenýma očima prožijí.

Dnešní den je malá domů, den, ve kterém je ideální být sám nebo sama, případně s tím, s kým si absolutně rozumíme. Jsou tací lidé, že? Netvořme nové věci, nehledejme řešení, konzumujme přítomnost.
Někteří jazykové by řekli, že dnešek je i den, ve kterém hlasitěji cítíme tep karmy. A skutečně, pravděpodobně si lépe, snad a bez námahy vzpomeneme na své závazky. Řada z nich se připomene. A Osud bude sledovat naše reakce. Mnoho z nás bude v různých směrech porovnávat má dáti-dal. Setkáme se s křivdami, podíváme se na nespravedlnosti. Jakoby ten dnešní den měl ambice vše srovnat a urovnat. Nic víc a nic míň ovšem taky.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...