Astrologova neděle 6.12.2020 – Ladění

Ohnivý trigon ze včerejška by měl fungovat i dnes. Měli bychom vnímat podporu pro naše úmysly a cítit příliv energie. Trigon je dost univerzální a tak energii můžeme použít na cokoliv. Primárně se doporučuje dávání věcí do pořádku, léčení, hledání společných východisek a cest, to kvůli trigonu Merkuru s Chironem.

Najdeme i trigon Venuše – Neptun. Láskyplný, objímající aspekt. Spolu s předchozím hodně přeje nejen duchovním podnětům, bezpodmínečné lásce, ale i zásadním setkáním, na kterých se můžeme dobře dohodnout, domluvit a vzájemně se pochopit.
Dneska se s Merkurem spojí v kvinkunxu Uran v Býku. Zachce se nám něco v životě změnit, nechce se nám žít v už nepříjemných a nepříznivých podmínkách. Také je snaha vyřešit trochu silou, trochu nadšením to, co považujeme za aktuální problémy. Naléhavost zjistíme právě tam, kde jsme se na nějakou dobu oddálili, oddělili od toho, co je pro nás důležité a nyní hledáme cestu. Jasně, Uran je planeta navigace ducha a ten teď našemu vědomí dává instrukce. Jak si to tedy načneme dnes, tak se možná záležitosti pořeší za několik týdnů, až bude Merkur v Kozorohu v trigonu s Uranem!
Dnešek bude také dnem vizí, plánů, představ, ale i předpovědí. Nějakým způsobem potřebujeme nahlédnout za horizont dění a chceme nahlédnout do budoucna. Jsme netrpěliví a po dlouhém půstu ducha i duše. Nebojme se tedy budoucnosti.

Dneska se mnoho nových věcí nestane, ale přesto budou události důležité, pomohou nám naladit se na to, co brzy přijde, na chvíle, ve kt. budeme muset řešit a rozhodovat se.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...