Astrologova sobota 1.4.2023 – Luna ve Lvu a naše plány

Mars se Saturnem ve vodních znameních slibují citovou a emoční stabilitu. Potřebujeme se s něčím identifikovat. Je už dost výkyvů a dobrodružství, pojďme se zastavit. Jsme také konzervativní a spíš přijmeme praktická řešení než fantasmagorie.

Luna ve Lvu se včas sešla s Lilit a nastolila pár, klidně i malých situacích, ve kterých toho bylo na nás moc a nevěděli jsme, jak zprvu zareagovat. Dnes Lunu najdeme v příznivém trigonu s Jupiterem a Merkurem v Beranu.

Den je tedy jako stvořený pro studium, plány. A je důležité, nebudeme se bát. Naše ambice porostou a je možné, že překonáme překážky a bariéry, které jsme my sami, lidé kolem a nebo svět v posledních týdnech vystavěli.

Lunu najdeme také v kvadratuře s býčími planetami, s Venuší a Uranem. Uranský kvadrát ukazuje na den s rychlými energiemi, rychlým rozhodováním, unáhlenými úsudky. Trpělivost nebude dnes silnou stránkou. Co nás bude zajímat, za tím si půjdeme, nezajímavé velmi snadno omrzí. Úkolem je teda udržet pozornost a přitáhnout zájem.

Dlouhodobě by nás měl zajímat Saturn v Rybách. Bude v tomto znamení dlouho. Ukazuje na potřebu uspořádat si konečně věci v sobě. Tam, kde se nedaří nové věci, tam kde nejde vyřešit to, co dlouho potřebujeme, vytrvejme. Možná věc ještě není zralá a nepotkala se s podmínkami a nebo je potřeba změnit přístup.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...