Astrologova sobota 12.11.2022 – Přesnost a citlivost

Aspekty tohoto týdne nás naučily to, že je potřeba jednat přesně, konkrétně. Ukázaly, co je důležité a co nikoli. Slunce, Merkur a Venuše ve Štíru prošly kvadraturou se Saturnem. Tenhle týden včetně úplňku by se dal nazvat vrcholem štíří sezóny. To důležité se stalo v pomalu končícím týdnu a další dny už budou z velké části o tom, jak události dovedeme zpracovat, přijmout a jak na ně osobně odpovíme.
Víkend bude račí, Lunu najdeme v tomto znamení. Co nám tak ještě může chybět k tématům týdne? Určitě pokora, obětavost a hloubka pochopení. A tyto schopnosti si budeme procvičovat během víkendu, kdy Luna bude vytvářet příznivé trigonu ke štířím planetám. Co by byla přesnost a přísnost bez pochopení a citu? Vodní trigony budou doplněny o Neptun a Jupiter v Rybách.

Neptun je v tomto znamení dlouhodobým hostem, ale Jupiter se do něj na několik týdnů vrátil právě proto, abychom si dokázali uzavřít nějaké pro nás důležité věci. Když píšu uzavřít, mám na mysli pochopit, o co jde a přijmout, že věci půjdou jistým směrem. Možná také zjistíme, jaká je naše aktuální role v životě. Nebo pochopíme, jaké je naše nasměrování.

Ke každému z nás se témata dostávají jinými cestami, každý z nás je otevřený jiným směrům. Dnešek nám přinese o chlup víc poznání sebe sama a bude nás směřovat k prožívání toho, co se děje v rodině, mezi blízkými. Nejvýše budeme hodnotit ovšem vlastní prožitky a především jejich hloubku.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...