Astrologova sobota 13.4.2024 – Důležitá Luna

Den ve znamení končící konjunkce Marse se Saturnem v Rybách, Luny v Blížencích podporující sextilem planety v Beranu a škodící kvadrátem do Ryb, nabíhající konjunkce Merkuru s Chironem v Beranu.
Luna z Blíženců dodá podporu Slunci, Merkuru i Chironu. Bude co řešit, čím se zabývat a s kým se setkávat. Vzdušná Luna dodá příležitosti a nalezne spojení k osobní angažovanosti a konkrétním projevům. Bude čím se zabývat a bude i množství vzrušujících témat, detailů i zajímavých poznámek. Možná i vydařených výletů.

Luna naopak bude škodit do Ryb Neptunu, Saturnu a Marsu. Budou tu smutné vzpomínky i vrstvy paměti a emocí, s nimiž bude třeba se vypořádat. Snadněji se vysílíme a méně vydržíme. Mohou se také dokola točit nepříjemné pocity, od kterých nebude snadné se odpoutat. Snad to ale zvládneme tím, že budeme mluvit, popisovat a také i sdílet své dojmy i pocity.

Mars se Saturnem spolu pomalu končí, v předchozích cca 4 dnech před nás zpravidla postavili úkoly a nyní se čeká na to, jak jsme je vyřešili. Ano, tady nestačí se zúčastnit, tady je vhodné dotáhnout záležitosti do cíle. Tak aspoň víme, co bylo důležité 🙂.

Merkur s Chironem ukazují na citlivé body, stránky a situace a chtějí, abychom k nim zaujali postoj. Pak mohou přijít výsledky, nápady a řešení. Je možné, že s odstupem od problémů zjistíme, jak na ně. Terapeutický bude v jistém smyslu celý víkend, kdy bude konjunkce postupně nabíhat a tak si o tom napíšeme i příště. Pěknou jarní sobotu všem!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...