Astrologova sobota 17.10.2020 – Snížená rychlost pohybu

Co bude dál? Až utichne ruch a ztlumí se zmatek kolem událostí novu ve Vahách, věci si sednou a historie půjde dál svým směrem. Slabý Mars se nebude o nic nového pokoušet a tak koridor bude jasný, jen rychlost pohybu v něm se bude snižovat. Aktivizovat nás budou jen naskakující tranzity.

Sobotní opozice Luny s Merkurem ve Štíru s Uranem v Býku na samém konci soboty nepotěší. Optimista by řekl, že nám dá příležitost probrat si a vyříkat to, co už dávno bylo ve vzduchu. Ovšem Merkur je retrográdní a tak řada z nás jen skousne zuby v obavě aby si neuškodila. Mějme ale na paměti, že tam, kde nevyjdou na světlo skryté problémy, tam úřaduje strach.
Venuše v Panně se těší na trigon s Jupiterem i opozici s Neptunem. Na tu opozici o dost méně, je omezující. Do života může přinést obavy, nevíru a potřebu řešit nedostatek radosti, kvality a krizi hodnot náhradními cestami a krátkozrakými řešeními. Uvidíme, jestli budeme mít na vyspělá řešení. Opozici čekejme v neděli, možná přispěje ke stopnutí viru, který se možná už vyčerpá. Jupiterský trigon pak přinese v pondělí asi nějakou radost, ale to si povíme ještě.

Lilit v Beranu balancuje na posledních minutách 30. stupně znamení. A tak se zdá, že obavy z dalšího postupu a řešení toho, co bychom měli už dávno mít zvládnuto, dostupují vrcholu. Na místě určitě není strach a vůbec už ne hledání viny. Hledejme víru v sebe a své schopnosti, to i v ty, které jsme si zatím nedovolili projevit 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...