Astrologova sobota 20.2.2021 – Mírnost

Luna v Blížencích v kvadratuře se Sluncem, Venuše ve Vodnáři v kvadratuře s Marsem, Saturn s Uranem v kvadratuře, Merkur stojí na místě v konjunkci s Jupiterem ve Vodnáři.

Symbolicky stojíme na místě, vrtíme se a otáčíme. Popsané kvadratury se naštěstí už rozbíhají, takže to nejkomplikovanější se už stalo. Je ale potřeba se zorientovat, říci si co bude dál a vydat se tedy dál. Orientace není lehká. Kde co vadí a leccos je podezřelé, že nefunguje a tvoří problémy. Pevných bodů je málo. Ale postupně se objevují a objeví, vynoří se z mlhy nejasností.

Je čas poskytnout sobě klid, oddech, odstup a hlavně se zbrkle nevrhat za každým domnělým dobrým řešením. Hlavním viníkem nejistoty a potenciálních chyb je totiž vyčerpání. Vyčerpanost z neustálých kontrol, oprav, chuti vyhovět, potřebě vše zvládnout. Rybí Slunce nám jasně ukazuje na to, že se nemusíme hnát. Budoucnost si nás najde a tak na pár hodin, snad dnů si můžeme dovolit odpočívat a přicházející záležitosti jen korigovat. Na akce bude ještě dost času po pondělku. To se otočí Merkur. Za pár dnů se pak sejde znovu s Jupiterem a pro nás bude už vydávat jasné signály.

Je čas k tomu, abychom byli mírnější k sobě, obětavější k těm okolo a laskavější ke všem. Laskavost nic nestojí a přitom tak zoufale chybí. Začněme u sebe tedy.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...