Astrologova sobota 22.1.2022 – Dopředu i dozadu

Luna v Panně přichází s konstruktivními nápady. Po několika dnech je tu možnost se zastavit a uklidnit. Dokonce se tu ráno a dopoledne nabízí zemský trigon ve složení Luna, Pluto, severní uzel. Pomůže vlít krev do žil a přesvědčí o tom, že ne vše musí nutně být špatné. Konfigurace nabízí inovativní řešení, jiné cesty a možnost zkusit to, co nefunguje řešit jinak.

To nejzajímavější se bude dít až skoro na konci dne. Luna se posune do Vah a vytvoří trigon s Merkurem a Sluncem ve Vodnáři. Zdá se, že na poslední chvíli se sebereme a začneme se něčím zabývat. Znovu se obnoví přerušená konverzace, začneme intenzivně řešit staré a starší záležitosti. Možná najdeme něco ztraceného.

Odpoledne ale může být dost líné a nekoncentrované, Luna v Panně se setká v kvadratuře s Marsem ve Střelci a najednou uvidíme před sebou tolik možností a variant, až budou oči přecházet. Vybrat jednu z nich bude nemožné. Pozornost se tak může tříštit do víc směrů.
Stále se ale motáme na místě i když konec dne přinese oživení. Retrográdní Venuše a Merkur nás nepustí, dokud se nepodíváme na nejasné věci, na staré úkoly, na nedomluvené záležitosti, na to, co skončilo jaksi do ztracena. Tlak je velký, protože Uran v Býku se rozbíhá dopředu a už bychom přece chtěli být jinde. Jsou tu ale procesy, na kt. je potřeba se podívat a rozebrat je až ke kořenům, které mohou být dost dávné.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...