Astrologova sobota 22.8.2020 – Slunce vstupuje do Panny

V šest večer vstupuje Slunce do Panny. Pro naše fungování začínají platit nové vzorce. To, co jsme si v čase Raka procítili na vlastní kůži, v čase se Sluncem ve Lvu osobně tvořili, nyní v době Panny budeme uskutečňovat.

Už nemusíme otálet. V rukou máme všechny informace, potvrzení, důkazy. Je čas dát myšlenkám konkrétní formu. Vizím jasnou podobu. A vlastnímu životu jasné plány. Teď už bychom na svých cestách neměli bloudit. Je tu doba konkrétních činů, jasných odpovědí, střízlivého realizmu.
V této době během roku obvykle dotahujeme projekty, tvoříme konkrétní podmínky a zajímáme se o praktickou stránku věcí. Bude to fungovat? Dám(e) to? Jak by to mělo vypadat? Ptáme se v našich procesech. Není čas chodit kolem horké kaše, když tato je přichystána k snědku.
Je to ještě o něco složitější. Nejen že se po nás chce, abychom se nestyděli být jednoznační a osobní, ale musíme to, co k nám přichází, osobně řešit.
Mars v Beranu se skoro zastavuje a my vidíme, že všechno, co se děje a bude dít závisí na našich aktivitách. Na naší síle pohnout realitou. Tato se totiž skoro nehýbe a tak je jasné, že vše, o co stojíme, si budeme muset vybojovat.
Mars přichází o podporu Slunce. To se posunulo do Panny a najednou nám na cestě překážejí emoce. Je důležité to, jak se cítíme, na co se cítíme a v jaké jsme náladě. Už tu není ta lví bezprostřednost, už musíme sami sebe přesvědčovat. Zejména dnes to bude znát.
Na chvíli se utvoří na nebi velká kvadratura, konfigurace s Lunou v opozici s Marsem a Lilit, s Jupiterem v opozici s Venuší. Odpoledne se tak můžeme dostat do situací, kdy na nějakou dobu pocítíme tíhu světa a vlastních úkolů. Tyto těžkosti můžeme překlenout tím, že se na jednu stranu přestaneme bát něčeho, co možná nikdy nepřijde a na druhé straně se naučíme jasně a konkrétně si definovat požadavky. Co chceme, za čím si stojíme a co nám dává smysl. Můžeme tak z této situace vyjít posíleni.

Dnešek bude tak hodně o sebehodnotě, o užitečnosti pro druhé i pro svět jako takový, o vůli a ochotě dělat vstřícné kroky tam, kde víme, že jsou naše dlouhodobé procesy. Možná tím odblokujeme nějaké zaseklé záležitosti.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...