Astrologova sobota 25.5.2024 – Jupiterův poslední den v Býku

Jupiter je poslední den v Býku, Venuše je v trigonu s Plutem. Přináší nám to jak rekapitulaci událostí za posledních několik měsíců (chceme vidět výsledky snažení), tak i komplikace (Venuše s Plutem jsou trochu hrr).

Je teď doba, v níž se rychle vynoří zásadní situace, ve které musíme správně zareagovat. Potíž je, že netušíme, co je správně a co přesně# se chce. Ale pozor, naštěstí to neví ani protistrana a tak si tu vesele můžeme balancovat na ostří nože. A to doslova ve stylu buď úspěch nebo zmar.

Jupiter poslední den v Býku (vrátí se sem za cca 11 let) vskutku bryskně úřaduje. Chce přehled a potřebuje jasno. Pozor, budeme s tím konfrontováni a nedejme se zatlačit zpět. Témata správnosti a spravedlnosti budou docela na tapetě.

Venuše s Plutem vytvářejí aspekt náročnosti. Jde o to, jakou váhu přikládají lidé různým tématům, procesům a událostem. Zjišťujeme, že různé a tak to může dost skřípat. Na druhou stranu tam, kde cítíme porozumění a vzájemnost, může nás to velmi daleko posunout.

Vypadá to, že prioritou bude zachovat si chladnou hlavu, otevřeně komunikovat, možná i kreativně přistupovat k tomu, co probíhá. S pomocí blízkých lidí to zvládneme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...