Astrologova sobota 26.9.2020 – Slova, myšlenky a smysl věcí

Luna ve Vodnáři přinese rozruch, rozpohybuje mysl a připomene vyšší cíle a směřování. V kvadratuře na Uran v Býku přijde i s rozpory. S kritikou a sebekritikou. Spontánní, jednoznačnou a nevybíravou. Někdy až ironicky přesnou a podivuhodně trefnou.

V minulých dnech se nashromáždilo mnoho rozhodnutí, předsevzetí a plánů dalšího postupu. Byla snaha se chovat konzervativně, předvídavě a loajálně. Pokud toho bylo moc, pokud jsme se odtrhli od zdravého uvažování, pokud jsme zapomněli na cíle a vize, tak se nám vše vytlačené ozve. Jasně a razantně. Konflikty budou tentokrát vnitřní. Můžeme být na pochybách, můžeme zjistit, že stojíme v půlce cesty nebo nedej bože na křižovatce. Aktuální doba nemá ráda provizoria a spíš upozorňuje než spolupracuje. Neklid je v nás.
Je tu i slabě podivný trigon Luny s Merkurem. Jako by si planety, jedna na konci vzdušného znamení (Merkur) a druhá na jeho začátku (Luna)předávaly štafetu. Je tu i dopolední trigon Slunce ve Vahách a Luny. Dá se čekat, že mluvení, diskuse, vysvětlování, informace a setkávání budou tématy dne. Jak jinak pochopit co se děje, než všechno probrat. Sami jsme plni slov a myšlenek, tak je sdílíme s okolím.
Mars se pomalu v Beranu odpojuje od Lilit. Možná nám tento rozbíhající aspekt dá šanci s odstupem porozumět tomu, co se stalo, co se stát mělo a co se stát mohlo. Nějak si to už přebereme. Mars se s Lilit sejde až v příštím roce v Býku a tak se dá čekat, že dozvuky událostí proběhlých 14 dnů se ukončí až v lednu roku příštího.

Pěknou sobotu přátelé!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...