Astrologova sobota 27.11.2021 – Zásadní věci

Luna v Panně přichází s konkrétními, střízlivými a praktickými řešeními. Budou občas mimo naše chápání nebo hranice toho, co bychom si přáli nebo byli chtěli. Ale neměli bychom stát před úkoly, dneska jsou tady proto, abychom se jiní zabývali a dělali co je dělat třeba bez ohledu na naši nenaladěnost nebo nechuť.

Během dne muže dojít k zásadním rozhodnutím, v nichž ale víc bude rozhodovat svět, podmínky a ti kolem nás. Luna bude v trigonu s Venuší i Plutem v Kozorohu.
Úkolem dne je zhodnotit možnosti a sebrat síly. Luna je v kvadrátu se střeleckých planetami (Slunce, Merkur) a tak můžeme být lehko konfrontováni se zásadními, ale i nepříjemnými pravdami. Kvadrát s Lilith v Blížencích přijde s chutí s něčím skoncovat, tak to využijme pro sebe.

Pomalu nabíhající trigon Mars – Neptun přichází s individualismem, každý chápe a jedna do velké míry po svém. Můžeme se cítit také ztraceni ve velkých věcech, složitých úkolech a nekončících procesech. Nezbývá než se v nich znova najít a zjistit, jaké akce, přístupy a projevy jsou pro nás autentické. Jen ty nám pomohou se zorientovat a vypořádat s nejasnostmi.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...