Astrologova sobota 4.5.2024 – Pluto retrográdní

Dnes se planety zajímavě rozmístily, velkou část jich najdeme v Býku (Slunce, Venuši, Jupiter a Uran), Luna je v podporujících Rybách. Pluto se otočilo na 3. stupni Vodnáře a začíná svoji cestu zpět do Kozoroha. Luna je v sextilu s Jupiterem a Uranem a Merkur začíná konjunkci s bodem, na kterém bylo nedávno zatmění Slunce.

Vyčetl jsem z toho, že dnešní události budou rozmanité. Každý může mít rozdílné pocity podle toho, jak ná nastaven vlastní horoskop, budou planety reagovat na dnešní konstelace. Nicméně pro všechny tu bude závazná otočka Pluta.

Pluto tvrdí muziku a vytváří během svých tranzitů podprahové motivace a vjemy. Tím jak se stává retrográdním, připomnělo nám důležitá témata, která bude potřeba v nejbližší době řešit. Tak nás zbavilo váhání i dohadů a ukázalo cestu a další možnosti v tom důležitém před námi. Řada situací se tím vyhrotila i zjednodušila zároveň. Uvidíme, jak se novinky ujmou.

Do konce léta bude Pluto couvat Vodnářem a na podzim ještě několik týdnů projde Kozorohem aby se otočilo a na konci roku definitivně vstoupilo (vlastně už potřetí) do Vodnáře. Následující čas tak budeme intenzivněji provádět, vlastně již jen dokončovat, vnitřní změny.

Dnešek bude naplněn překvapujícími událostmi, samozřejmě očekávat se daly, ale mohou se objevit nové skutečnosti, zkratky, propojení a možnosti. Na nás bude, abychom se nedali až tak unést, dobře četli to, co je na pozadí, dokázali najít příslušná řešení. Pěkný májový den přátelé 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...