Astrologova sobota 7.11.2020 – O revolucích velkých, středních i docela malých

Žádný strom neroste do nebe a žádná akce neexistuje bez protiakce. Listopadová revoluce je před námi, za 4 dny se setkají na 23. stupni Kozoroha Jupiter s Plutem. Řada událostí a procesů spěje když ne k vyjasnění, tak k uzlovým bodům. V nich bude potřeba se osvědčit a umět zpracovat to, co k nám přichází. Říci si své a dát najevo to, co chceme a co je nám vlastní i za cenu problémů, obav a momentálních neúspěchů. Osud se dívá!

Sobota bude už docela akční, Luna ve Lvu nás povede k tomu, abychom realizovali v nějaké podobě to, co si delší dobu připravujeme. Kvadratura Luny s Uranem a Lilit nás ale jasně nasměruje ve smyslu co ano a co nikoli.
Můžeme ale pohled na tuto konstelaci otočit a číst tak, že podmínky, které panují, obavy, kt. cítíme, emoce, jež prožíváme nás povedou k tomu, abychom udělali to, co běžně nečiníme. Tentokrát nebudeme většinou nic trpně snášet, ale ozveme se. Je to aspekt malé revoluce, takové, která nám ukáže vlastní sílu nebo slabost podle toho, co se nám podaří nebo nepovede překonat.

Pomalý Merkur stále můžeme považovat za spojený v kvadrátu se Saturnem. Stále jsou blokovány podstatné energie, stále jsou nepřístupná zásadní a silná řešení. Proto to, co se odehrává, děje se na základě omezení, jež jsme si dali nebo která vyplynula z logiky věcí. Prostě změna bude spíše pokusem o prolomení ledů, návnadou, vypuštěným balónkem, experimentem na školním dvorku. Ale zaplaťpánbu za ni.

 
Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...