Astrologova sobota 9.10.2021 – Výkon a krása

 

V trojkonjunkci uprostřed Vah seskupení Slunce, Marsu a Merkuru (ten je retrográdní). Velká, poněkud nesourodá síla snažící se plánovat, řešit, organizovat. Spojovat a hledat vnější harmonii, tedy vyvážený stav a podporu. A o té podpoře, spojování a vztazích bude dnešní den.

Nad vším blázincem rozlétaného dne (z)vítězí pragmatismus Vah. Neřešme detaily, zabývejme se motivy. Hledejme to, co nás spojuje, co dává do budoucna smysl. Konfliktní situace nechme stranou. Máme šanci na příhodná setkání, příznivé náhody. Pokud sami budeme pozitivně nasměrováni a s pohledem dopředu nebudeme vyčítat, komplikovat, revanšovat se, vyrývat, kazit náladu a vytvářet složitosti. V takových případech uděláme skutečnost složitější a naše plány nevyjdou. Snažme se tedy zjednodušovat, mluvit a jednat k věci. I ta krása a harmonie se pak ruku v ruce dostaví.
Jako by tu bojovaly mezi sebou dva světy.

V tom prvním se snažíme o dobré výsledky za každou cenu. Ve druhém nám jde o efekt, hrajeme na krásu a dobrou známku za umělecký výkon. Je jasné, že to správné řešení bude někde mezi tím. Jedině fungující propojení spolupráce všech zainteresovaných a zdravá aktivita dovedou dosahovat dlouhodobě vyvážených a udržitelných procesů. Týká se to i těch slavných voleb 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...