Astrologova středa 10.8.2022 – Lví cesta

Co se bude dít? Na nebi se objeví kvadratura Slunce s Uranem a trigon Marse s Plutem. Do našeho života tak vstupují síly, které nás převyšují a jež nutí se pustit do silných situací a to někdy bez ohledu, jestli se nám chce nebo nechce. Někdy budeme i jen účastníky, kteří mohou korigovat pouhé dopady probíhajících dějů.

Kvadrát Slunce ve Lvu s Lunou v Býku otevírá už témata spojená vodnářským úplňkem (12.8. ráno). Ve hře v pozadí bude i Saturn ve Vodnáři. Zdá se tak, že se během pár dnů pročistí vzduch a zjednoduší situace. V některých případech to půjde pěkně ráz na ráz. Půjde v tom vidět i klasický boj nového se starým, konflikt toho, čemu přikládáme hodnotu s méně důležitým.

S ohledem na příznivý aspekt Marsu v Býku s Plutem v Kozorohu, podotýkám, že příznivý je pro planety, nikoli vždy pro lidi, čekejme houstnutí atmosféry, zvyšování tlaku na to aby se naznačené, přichystané, nastražené, odkryté dělo. Viditelný Mars podporuje skryté Pluto. Nebezpečí této konstelace vězí v tom, že ne vždy víme, co podporuje, co podněcujeme a koho taháme za ocásek, na druhém konci nemusí být roztomilá kočička, že. Nicméně tento aspekt může dodat sebevědomí i vítr do plachet, může dát do pohybu spousty záležitostí, záleží na nás, co podpoříme a kde je naše srdce.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...