Astrologova středa 16.6.2021 – Soustředění a létání

Dnešní den je pokračováním včerejška s tím, že napjaté aspekty se dnes pomalu rozbíhají. A Luna přešla ze Lva do Panny.

S Lunou v Panně se výrazně změnil pohled na svět. Zajímá nás co, kde, kdy a jak. Koncentrujeme se na podrobnosti, zajímají nás data, hledáme možnosti a cesty. Také východiska ze situací, kt. nám napekl osud v předchozích dnech.
Po ohnivých dnech, po pondělí a úterý, kdy jsme rezonovali příběhy, problémy a úkoly, nyní poněkud vychládá hlava a my se dovedeme na problémy podívat zblízka, realisticky a s ochotou s nimi něco dělat.

Luna se pomalu blíží do kvadrátu se Sluncem v Blížencích. Dopoledne to ještě nepocítíme, ale ke konci dne už se první lunární čtvrtka ohlásí. Budeme víc přemýšlet o sobě, zažijeme konfrontace mezi tím, co potřebujeme my a co nabízí naopak svět a vesmír. Uvidíme nesrovnalosti, zjistíme, jak velká je mezera mezi sliby a skutečností. Zatoužíme po něčem vlastním, co by tu bylo jen pro nás a také si za tímto cílem půjdeme. Ale to už je spíš téma na čtvrtek.

Každopádně dneska bude šance všem všechno spočítat. Luna bude i v trigonu s Uranem, nebude ten den jen přízemní a účtařsky nudný. Bude nás zajímat leccos, soustředíme se na praktické využití novinek, zauvažujeme o plánech, jak je vylepšit a možná se takové vylepšení stane i bez našeho přičinění v podobě nabídky z okolí nebo nečekaného překvápka. A tak jakkoli budeme připoutáni k aktuální realitě, naše sny si budou volně létat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...