Astrologova středa 18.5.2022 – Očekávané a překvapivé

Je tu nečekaně klidný den. Mars v konjunkci s Neptunem v Rybách vybízejí ke klidu, smíření, k hledání smyslu potíží a cest k jejich nápravě. Slunce v Býku je v sextilu s oběma planetami a tak dostává impuls k tomu, aby tvořilo. A tak se bude snažit tvořit krásný den. Věřme, že bude i svítit na obloze tak, že bude leccos doteď nejasného už jasné.

Odpoledne se přesune Luna ze Střelce do Kozoroha. Dopoledne tak bude i lehce konfliktní, budeme bojovat s plány, nebudeme je u druhých chápat, bude nejasná budoucnost. Poté, co se Luna octne v Kozorohu, už by mělo být vyladěněji. Od Luny najdeme příznivý sextil do Ryb i příznivý trigon do Býka.
Odpolední Luna bude spravedlivě (bude v Kozorohu!) rozdělovat energii, odměřovat čas a dávat úkoly. Možná tak zvládneme každodenní i dlouhodobá zadání. Možná naskočíme zpět do rytmů (když nás nepříznivé tranzity před časem z nich vyhodily).

Hnidopich by hledal stíny na dnešní slunečné obloze. Může je najít v Slunci samotném. Aktuálně se zotavuje z náloží, kt. na něj naložil o víkendu Saturn. Přišel s mnoha podněty, na něž bylo třeba reagovat a (třeba i v dobrém) Slunce i nás k některým zásadním reakcím dovedl. Slunce pomalu dobíhá do trigonu s Plutem, přesný bude ve čtvrtek odpoledne, a to čekejme zásadní projevy a vyjádření, které budou reagovat na témata posledních dnů. Proběhlo toho dost a i když se nejednalo u někoho o silná témata, přece jen je potřeba si vše srovnat a prezentovat navenek. Bude to sice překvapivé, ale očekávané.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...