Astrologova středa 19.1.2022 – Uran se otáčí dopředu: Něco je jinak

Aktuálně probíhá Uranská otočka na 11. stupni Býka. Čas důležitý pro Býky, ale i Nebýky. Můžeme mít pocit, opravdu jen pocit, že něco je jinak. Nedovedeme přesně ale definovat, co to je a ani neumíme určit, co bychom měli dělat. Záležitost je to docela intimní a tak se zatím ptáme sami sebe, případně nebes, cože máme teda udělat. Odpověď Uranu by byl, že teď raději nic. Situace jsou totiž velmi nestabilní a to, co nyní začne, nemusí mít dlouhého trvání.

Pokud něco naopak zrušíme nebo poškodíme, uzavřeme nebo zgruntu změníme, také neuděláme dobře, vybereme si totiž obětního beránka nebo obětní situaci, kt. položíme na oltář vlastní neschopnosti porozumět svým procesům. Pořádná změna má nastat uvnitř nás a pokud bychom ji měli udělat kvalifikovaně, je potřeba nejdřív procesy pozorovat, pochopit konečně o co tu opravdu jde a pak teprve se pohnout.

Časem nejspíš přijdeme i na to, co je jinak a uchopíme zase život pevně do rukou, nicméně dnes rozhodně bychom se o to ani pokoušet neměli. Pamatujme přitom na miliony lidí, kteří nečtou pokyny hvězd a astrologů a mohou se pokoušet o zhůvěřilé a nemožné, pamatujme i na přírodu, která si vcelku dělá sama co chce, pamatujme na technickou sféru, jež v těchto chvílích aniž bychom to třeba jasně věděli, jede v některých momentech a na některých místech na doraz.

Své si přisadí aktuální konstelace Luna – Saturn – Uran, která bude po nás vymáhat nějaké saturnské řešení. Tedy buď se po nás bude chtít jasné, nadčasové východisko, ve kterém vezmeme na sebe přirozenou odpovědnost, již máme za budoucnost sebe a zainteresovaných lidí nebo jasně řekneme, co a jak bude za definovaných podmínek dál. Aspekty nás vysloveně tlačí do rozhodnutí, která nemohou ve většině případů fungovat 🙂

Vyplatí se skutečně nedělat nic, nepřidat se k revolučním masám, ani ve skrytu nenadávat v povzdálí. Srovnejme se raději s vlastním nitrem a nastolme vnitřní mír. Je to složité, ale prý to půjde 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...