Astrologova středa 21.2.2024 – Odložený svatovalentinský den

Mars s Venuší se přibližují do konjunkce, ta nastane ve čtvrtek na 7. stupni Vodnáře. Dá se čekat, že v těchto dnech zesílí témata vztahů mezi lidmi, bude se přetřásat způsob chování. Ve vztazích jako takových budeme hledat porozumění a inspiraci.?Setkáme se s výrazným kolísáním zájmů. Události nás i prověří v tom, co dovedeme pro vztah(y) udělat. Zjistíme i to, s kým jsme nebo nejsme zadobře.

Luna v opozici k Marsu s Venuší nemilosrdně ukazuje na to, kde jsme empatičtí, sví a kde se jen tak hraje a předstírá. Může se samozřejmě týkat i pracovních a klientských vztahů, relací v týmech a skupinách. Události se mohou vyhrotit tak, že budou zralé na mimořádná nebo netradiční řešení. Abychom byli ale poctiví, půjde zažít na druhou stranu i mimořádné a vcelku zajímavé situace. Prostě odložený valentýnský den je tu!

Jupiter v Býku v kvadratuře s vodnářskou Venuší i Marsem ukazuje na změny nálad, trendů, tendencí, postojů, pohledů a strategií. Pokud se mění něco významného kolem nás a v nás, není to divné. Nelíbí-li se to, je ještě šance změnit trend a s vynaložením zacílené energie zvrátit směřování. Všimneme-li si.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...