Astrologova středa 22.6.2022 – Křivdy malé i větší

Luna s Chironem a Marsem v Beranu budou ukazovat na to, že se toho bude dost dít. Řada událostí především proto, že se budeme snažit o rehabilitaci a druhou šanci. Leccos můžeme opravit a mnoho i zkazit. Nevěříte? Podívejme se, v kvadratuře s beranskými planetami je Slunce a Lilith v Raku. Bude třeba postupovat citlivě. Nemysleme si, že když máme všechny trumfy v ruce, když hlasitě a razantně dáváme najevo jemnost a pokoru, něčeho dosáhneme. Kdepak.

Obnovované sebevědomí, důvěra, sebedůvěra, spolupráce, přátelství i vztahy chtějí aktuálně především stabilní podporu a trpělivý postoj projevující se v mírném pokroku v mezích pravidel, kt. si společně aktuálně minutu po minutě budeme vytyčovat. Podotýkám, že tu půjde nejen o vztahy k lidem, situacím a světu, ale i o vztahy k sobě samotným a k různým stránkám naší osobnosti. A to je asi to nejsložitější na úvod jinak skvělé račí sezóny. Ta začala letním slunovratem, bude obsahovat jene možná že romantický úplněk a jeden nejspíš silně sebezpytující nov. Netřeba podotýkat, že konstelace budou nejvíce oslovovat Raka, Kozorohy, Berany a Váhy vč. planet, které máme my všichni v těchto znameních.

Nezapomeňme na to, že dnes už funguje docela dobře kvadratura Jupiter – Lilith a tak se setkáme jak na běžícím pásu s křivdami a jejich projevy. Neberme si tak leccos osobně, částečně totiž křivdící i ukřivdění nebudou vědět, co budou činit. Jednání s pozice ukřivděnosti je přitom dědičné, dědíme jej po dětství i všech momentech proher, v nichž jsme se nemohli adekvátně bránit nebo jinak účinně projevit a dát najevo bojovný postoj.

Dobrá, ale když se přeneseme přes křivdy, můžeme čekat dynamický den, ve kterém si každý najde to, co potřebuje. Můžeme tak být spokojeni s cituplnou přítulností Raka (Slunce v tomto znamení) i s odvážně smělým čelem, které pročísne realitu a umožní nám tak uskutečnit naše plány.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...