Astrologova středa 25.1.2023 – Ještě jednou se vrátíme

Venuše odchází z konjunkce se Saturnem ve Vodnáři. Dělá nám v životě pořádek, vymezuje místo, prostor a náš čas. Je potřeba správné věci nazvat správnými jmény. I kdyby to mělo být konfliktní. Naše zájmy a naše svoboda stojí nade věšm. Pokud se nevyznáme sami v sobě, těžko se vyznat ve vztazích i ve světě. Pokud pozměníme něco uvnitř, za poměrně krátkou dobu, co toto budeme provozovat, se změní i vnější svět.

Ano, v jistém smyslu jsme sami, dostáváme ale místo a čas na to, abychom si udělali v důležitých věcech jasno. A pokud se ptáme, jak je možné, že takovéto myšlenky nás nenapadaly už dávno, je to tím, že se velmi nedávno otočil Uran a ten Uran aktuálně vládne Venuši i Saturnu (obě planety jsou v „jeho“ Vodnáři).

Luny v Rybách přichází se vzpomínkami a nejistotami, se záležitostmi, které je potřeba si znovu projít a promítnout. Najdeme ji v konjunkci s Neptunem a tak cesty do nitra k vnitřnímu klidu a spravedlnosti budou obzvláště frekventované.

A na závěr aktivizující aspekt. Je jím sextil Jupiteru v Beranu s Vodnářským Sluncem. Pokud vše, co bylo napsáno výš, vnímáme jako motivaci, tak pak budeme mít dost odvahy si za tím jít. Sextil ukazuje na možnost podpory na cestě k tomu, abychom dokázali setřást to, co k nám nepatří a byli sami sebou.
Pokud je něco nejasné, řešme to dnes. Jestli máme pochyby, dnes se zeptejme. Máme-li plán, vizi a myšlenku, seznamme s tím lidi okolo nás.

You may also like...