Astrologova středa 26.8.2020 – V hlavní roli odvaha

Máme za sebou dva tranzity, které končí. Opozici Jupitera s Venuší a kvadraturu Saturnu s Marsem. Pokud se vhodně promítly do našich horoskopů, byla tu šance na hlubší změny v každodenním chování a působení.

Luna se bude od odpoledne nacházet ve Střelci. Dá se čekat odvaha a i to, že nás pozvou nové cesty, abychom se na ně vydali. Do té doby bude Luna procházet Štírem. Tak můžeme více než očekávat to, že dopolední zážitky budou silné a intenzivní. stále je ještě můžeme vnímat ve slabém spojení s Venuší a Neptunem ve vodních znameních. Citová témata se tedy budou točit stále kolem nás, občas nás některé zachvátí.
Důležitý je trigon Uranu s Merkurem, oba jsou v zemských znameních a výrazně urychlují dění ve světě. Myšlenky se stávají skutky a pochybné záležitosti událostmi vážnými. Z aspektů čpí serióznost a potřeba jí dosahovat. Prošli jsme si tříbením a zdá se, že víme, co chceme. Neznamená to, že je před námi cesta sypaná lístky růží, nicméně solidní nejistota.

Zdá se mi, že dnešek je tu kvůli odpočinku, obnovení sil a uspořádání si vlastních věcí i soukromých záležitostí. Dopoledne se bude týkat spíš těch vnitřních, odpoledne veřejných. Hodně štěstí, přátelé!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...