Astrologova středa 28.12.2022 – Nálady

Venuše v sextilu s Neptunem, pozemská láska a hodnoty se spojují s těmi kosmickými, univerzálními. Dostáváme tak šance pohnout s tématy hodnot, kvality, užitku, prospěchu, tvoření, lásky a také toho, jak se ciltilme přijímání. No je to jen sextil a tak nic nespadne do klína, bude třeba něco podniknout a vyvinout úsilí. Je také otázné, nakolik se podaří vyladit naše osobní přání s možnostmi, které nabízí svět.
Luna v Rybách tvoří konjunkci s Neptunem a tak snaha přijít věcem na kloub, odhalit tajemství, odkryt karty muže být docela silná. Ve spojení s Venuší v Kozorohu se tu a tam na něco zásadního přijde. Dobré budou i všechny dobře míněné snahy, které budeme přijímat nebo adresovat okolí. Pomoc bude přijata a kvalita oceněna.

Zdá se, že velký nápor na to, abychom se rozhodli nebo rozhodovali v důležitých věcech bude sice silný, ale okolnosti nám umožní nějak před ostřím událostí uhnout. Buď tím, že záležitost budeme ještě nějakou dobu ignorovat nebo tím, že nalezneme cestu, jak dané záležitosti řešit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...