Astrologova středa 29.3.2023 – Jak naplnit představy?

Podívejme se na dnešní mapu. Kudy se vydáme? Co nás bude k cestě ponoukat a kdo bude bránit? Jsou tu tři skupiny planet, trojí motivace. V Raku Luna s Marsem prosazují citlivé a citové přístupy. Mají tendence bojovat za nezávislost duše a jejích potřeb.

V Býku Venuše s Uranem dobíhají do společné konjunkce. S Lunou a Marsem jsou v příznivém sextilu. Podporují nové hodnoty, jsou ochotni vybočit z mezí a hranic, následovat tak představy a vize.
V Beranu Slunce, Merkur, Jupiter a Chiron jednají velmi rychle a komplexně. Vidí cíl a hledají k němu cestu. Neřeší případné komolikace a ani vedlejší efekty. S Lunou a Marsem jsou v neharmonickém kvadrátu, Mars by měly poslouchat, je jejich dispozitor.

Převládá tu spolupráce vody a země, Raka a Býka. Potřebujeme stavět, budovat, posilovat důvěru, praktické problémy řešit opět prakticky. Je chuť stavět se k úkolům a výzvám čelem.

Pozornost na sebe strhávají planety v ohnivém Beranu. Nedávná konjunkce Merkuru s Jupiterem doslova křičela proklamace. Chceme, nechceme, toužím, potřebuji, odstupuji … Kombinací předešlého dostáváme jako výsledek velmi dynamické období cca 1-2 dní s nejistými výsledky.

Toužíme a současně se učíme přizpůsobit podmínkám, ze kterých to můžeme udělat (říci, provést, zahájit …). Cítíme a zvládáme především vnitřní omezení v tom, abychom se projevili a uskutečnili. Budujme tedy emoční propojení, posilujme spolupráci, soustřeďme se na to, co je podstatné. Doba si žádá jasné, přesvědčivé výsledky a spravedlivé projevy.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...