Astrologova středa 5.10.2022 – Usnadnění

Dnes se budou Slunce ve Vahách a Luna ve Vodnáři podporovat. Obě světla jsou ve vzdušných znameních, mohlo by se dařit jednáním, smlouvám, vztahům si lidmi. Možná se splní nějaké to přání a naplní představa. Lépe pochopíme, co se po nás chce a snáze porozumíme úkolům a jednodušeji přijmeme zadání. Ve hře je vodnářský element a tak některé události i tak mohou překvapit, protože zdánlivě nebudou vyplývat z kontextu událostí. Den je tedy vhodný i pro změny smluv, dohod a stability vůbec. Rozkolísanost se snadněji opět ustálí.

Když k oběma světlům přidáme i Mars v Blížencích, vznikne velký vzdušný trigon. Nebude úplně přesný a tak se jeho vliv trochu rozostří. Ale i tak potěší všechny, co chtějí něco složitého zvládnout, zjistit, vyřešit a koneckonců i zažít. Půjde snadněji proniknout do podstaty problémy a bude možné si i dobře naplánovat řešení. Pravděpodobně je i dnes ideální doba k tomu, abychom někoho nějak seznámili s novinkami a novým způsobem řešení.

Najdeme i spojnici, opozici Slunce s Chironem. Je tedy příležitost podívat se na to, co nás zraňuje. Záležitost nebude tolik bolet a tak se s ní bude moci pracovat lépe. Můžeme se také vrátit k rozdělané práci a nedodělaným úkolům jak pracovním, tak osobním.

Stínem na jasné obloze může být kvadratura Luny s Uranem v Býku. Štěstí totiž bude přát jak připraveným, tak i flexibilním. Možná to dopředu nepůjde tou cestou, kterou jsme si naplánovali, ale prostě jinou. Tak na to pamatujme.
Aspekty jsou na dnes usnadňující, byť se nám nic nenabídne zadarmo. Přesto můžeme získat lecjakou výhodu, protekci či oporu, stačí si říci.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...