Astrologovo novoluní v Beranu 21.3.2023 – Začínáme

Tak jaro je tu už několik hodin, pokud jste o něm tady u mně nečetli, podívejte se na včerejší příspěvek. Dnes se opět něco posouvá a děje a tím nám dává příležitost něco v životě změnit nebo aspoň zažít.
Nov na prvním stupni znamení Berana je znamenitý i tím, že je na samém začátku. Jakoby se na chvíli vymazala historie a mu všichni dostali příležitost vzít barvu a narýsovat s ní za námi tlustou čáru.
Máme tak šanci se oklepat a začít znova. Nadechnout se a nezatíženi předsudky, kauzalitou a zátěžemi z nedávna se pustit do toho, co potřebujeme dělat. Jistě se nám bude chvíli žít lehčeji.

Mohou tak k nám přicházet (staro)nové podněty, můžeme se dívat novýma očima na známé záležitosti i lidi. Zkusme jednat jednoduše, přímo a čestně, možná toho více dosáhneme a třeba konečně něco vyřešíme.

Nov najdeme zhruba na půl cesty mezi Saturnem v Rybách a Venuší v Býku. Ano, tématem bude i prosazení hodnot, ukázaní kvalit, předvedení toho, čím disponujeme. Také nám po čase dojde, co je důležité. A taky budeme chtít dělat důležité věci (mohly by nám pomoci) nebo se důležité tvářit (tady je prospěch otázkou).

On ten nov v Beranu bude letos ještě jeden, za 28 dní. Je to taková specialitka, že v jednom měsíci mohou být dva novy (a nebo taky úplňky). Proto se za 4 týdny vrátíme. Vrátíme se k tomu, co budeme řešit a čím se budeme zabývat během těchto hodin.

Je tu před námi den nové Luny s tématy nových pohledů, koncentrace na sebe a vlastní cíle, zjednodušujících aktivit, důsledných postojů a odpovědných přístupů. Koneckonců svět je takový, jakým si ho uděláme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...