Astrologovo pondělí 1.3.2021 – Nový měsíc, nová témata

Dnes bude Luna ve Vahách. Vahovská Luna hledá harmonii ve vnějším světě. Spojuje, kultivuje, ale také řídí, organizuje a hledá spolupracovníky, spřízněné duše i koneckonců porozumění. Někdy poněkud tvrdšími metodami. Dneska se to pokusíme kopírovat ve vlastním jednání.

Pěkně bude fungovat trigon do Vodnáře na Merkur, Jupiter a Saturn. Primárně přinese hodně nejistot, změn a vratkých pozic. Nevnímejme je ale jako ohrožení, nýbrž příležitost pro změnu ve vlastní režii. Můžeme v nich spatřit možnost k novým tématům, kt. otevřeme. Tím, jak budou na chvíli dominovat planety ve vzdušných znameních, která nejdou v jednání příliš do hloubky, zmizí část našich obav.

Uvědomme si, že mnoho můžeme dnes probrat a vysvětlit a tak i komplikované situace se mohou zvrátit v dobré a nepřejícníky můžeme uvolnit komunikací nebo prostě ukecat. Máme-li ten potenciál.

A jaké je poslání dneška? Nebát se a jít tam, kam potřebujeme zajít. Možná si uvědomíme vlastní sílu a naopak křehkost toho, co nás omezuje. A třeba v tom podnikneme nějaké důležité kroky. Koneckonců nemusíme se pořád snažit něco budovat a pracovat pro budoucno.

Jsou dny, ve kterých úplně stačí, pokud budeme teď na tomhle místě šťastní. A k tomu stačí málo. Hezká myšlenka, milé slovo, chutné sousto, věta, která pohladí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...