Astrologovo pondělí 12.7.2021 – O koncích a plánech

Venuše, Mars a Luna se propojují vzájemně na 19. a 20. stupni Lva. Víc než milé, více než příjemné, ale aktivní jsou současné hodiny a minuty. čas se nepočítá podle hodinek, čas běží, čas vyžaduje naši pozornost. čas nám ale umožňuje jednat a konat podle vlastních potřeb. Stát se může cokoli, zejména to se může stát, co v životě mít a udělat chceme. Není čas přemýšlet, ani není čas plánovat, dokonce není čas taktizovat. Ba ani není čas přemýšlet, jestli něco z toho, co se stalo, bylo dobře nebo špatně. čas podává ruku a říká Účastni se, podílej se, tvoř. nepřemýšlej v prostředku hry o výsledcích. Jednou se zastavíš a pak uvidíš, co je za tebou. Ano, doba je intenzivní a nelze říci, zda se dějí dobré nebo špatné věci. Plyneme s proudem a uvidí se, kam nás zanese. Co bychom ale měli dělat je to, že budeme jednat přímo, jasně, konkrétně a pravdivě vůči okolí sobě. Výsledky se dostaví.

Trigon Jupiter – Merkur je podporující a dává šance růstu a rozvoji toho, co chceme, aby rostlo a rozvíjelo se. Příležitost dostává poznání, rozšiřování, studium, práce v oblasti sebepoznání. Jděme jasně za svými cíli a nestarejme se o tom, co se aktuálně děje. Dokud nebudeme na konci etapy, nedozvíme se, co se dělo.

Aspekty jsou málokdy tak příznivé jako v současnosti. Dávají možnost růstu, posunu, vývoji všeho, co potřebujeme mít ve vlastním životě a osudu. Kvadratura Luny s Uranem ukazuje na sálá a přítomná překvapení, kt. budou přicházet vždy když budeme mít pocit, že máme vše jisté a že je vše jasné. Totiž jasné není nic a o dobrém konci můžeme mluvit až tehdy, když bezpečně víme, že to konec je.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...