Astrologovo pondělí 15.8.2022 – Aktivní den

Neděle byla dnem dobrých nápadů. Vtipná kombinace jinových aspektů (hlavně konjunkce Luny s Neptunem v Rybách) s aspekty jangovými nám umožnila jít velmi do hloubky a dobře zvážit možnosti do budoucna a současně si uvědomit, co je v následujících časech třeba (u)dělat.

Dnešek naváže na nedělní procesy. Hloubka poznání se už uzavírá a my jsme aktivizováni. Luna se totiž setkává v Beranu s retrográdním Jupiterem. Úkolem dne je totiž postoupit dopředu. lhostejno zda o píď nebo kilometr. Důležité je ve svých úkolech, plánech, procesech, představách a vztazích být aktivní. Jak? Citlivě a vyváženě. Nespěchat, nenaléhat. A to zejména na sebe sama.

Určitě si tak užijeme ještě trigon Mars – Pluto. Možná ještě dnes objevíme zastrčená fakta a v sobě potlačené emoce. Také se na nás z oblohy bude dívat opozice Slunce – Saturn vyzývající k tomu, ať už konečně se sebou začneme něco dělat. A že to bude ukazovat na konkrétních, nám blízkých a nás se dotýkajících příkladech, tak nejspíš většinově necouvneme. Přejme si tedy aktivní pondělí přátelé!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...