Astrologovo pondělí 19.4.2021 – Slunce a Merkur vstupují do znamení Býka

Ano, těsně na konci dnešního dne vejde Slunce do nového znamení a nastává čas Býka, období spojené s růstem, bujením, tvořením, hledáním harmonie ve světě a v sobě také.

Zhruba o 12 hodin dříve do Býka vstoupí Merkur. Nastalé změny výrazně zamíchají kartami. Přestaneme se soustřeďovat na akce, na jejich efekt a bude nás více zajímat uskutečnění a realizace. Budeme chtít žít dobře, spokojeně a na toto se zaměříme. Do života vstoupí i více emocí. Informace a zážitky budou subjektivně silné a jako takové je budeme očekávat i chtít.

Objektivně přichází nejkrásnější období roku s květy, vůněmi, plnohodnotným jarem a samozřejmě na druhé straně i s tvořivými náladami. I když … letos to bude poněkud jinak. V kvadratuře na býčí planety (aktuálně tedy Slunce, Merkur, Venuši, Uran a Lilith) budou ve Vodnáři Jupiter se Saturnem. A tak se k tomu krásnu budeme muset nějak dostat a prokousat. nebude to snadné, ale na naší cestě za harmonií objevíme to, čím si kazíme život a pokusíme se to napravit. V trigonu na Býka bude Pluto v Kozorohu a tak půjdeme do hloubky procesů a když už v nich budeme ponořeni, je šance, že leccos změníme. Je nutno opravdu chtít, neuhýbat z cesty, stát si za svým a přitom chytře jednat.

Ještě bych se rád vrátil k víkendu. Během něj se na samém konci Berana sešlo Slunce s Merkurem a důležité informace, významné události osobního i společného života si budeme ještě chvíli pamatovat. Možná proto, že se s nimi bude špatně pracovat. To, co bylo naznačeno, se stalo jen na půl a odpovědi budou viset ve vzduchu. Dokud nespadnou. Sami si v sobě budeme muset umět zpracovat odpověď.

Dnešní Luna v Raku ukazuje opět do nitra. Dnes se v opozici setká s Plutem a kvadrátu s Merkurem a Sluncem. Objeví se změny na duši, kt. bude třeba během následujících dnů umět popsat, vysvětlit a začít se podle nich chovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...